Sunduğumuz  gazino ve kons iş ilanları adlı ilanlarımızdan  başvuruda bulunarak Türkiye geneli son derece güvenilir elit mekanlarda  çalışmaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin nezih ve seçkin mekanların çalışmak isteyen bayanlar, bayan kons iş ilanları adlı ilanımıza başvuruda bulunarak bizimle çalışmaya başlayabilirler. Gazinolarda ve gece kulüplerinde çalışmak için bayan kons aranıyor. İlanımıza başvuru yapan herkes tecrübeli veya tecrübesiz başvuruda bulunarak hemen bayan kons olarak işe başlayabilirler.

Türkiye genelinde bayan kons olarak çalışmak isteyen müzikhol ve gece kulüplerinde, night club, bar ve turistik gazinolarında,  Türkiye genelindeki mekanlarda eğlenceli ortamlarda elit müşterilere hizmet etmek üzere yüksek ücretler ile çalışacak deneyimli, deneyimsiz kons bayanlar alınacaktır.

şe alınan bayanlar Türkiye geneli için başlıca (İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Tekirdağ, Manisa, Bursa, Diyarbakır, Konya, Kayseri, Uşak, Malatya, Afyon, Denizli, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Niğde, Isparta, Çanakkale, Trabzon, Sakarya, Eskişehir, Aydın, Mersin, Adana, Hatay, Sivas, Balıkesir ) dahil olmak üzere Türkiye geneli her yerde iş imkanına tarafımızca güvenebileceğiniz işe yerleşebilirsiniz.

Ulaşım, konaklama, yemek, SSK tarafımızdan karşılanmakta ve tüm sosyal haklarınıza tarafımızdan kesinlikle saygı gösterilmektedir.

Deneyimsiz olan, ama çalışıp para kazanmak isteyen bayan arkadaşlarımıza da tarafımızdan bizzat ücretsiz eğitim verilmektedir. Detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz. Sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz.

Ortalama ücretlendirmelerimiz ise şu şekildedir, daha sağlıklı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır;

Not: Menajerlik şirketimiz Türkiye geneli çalışmış olduğu yerler de analiz etmediği mekanlarla kesinlikle çalışmamaktadır. Seçme ve tanınmış mekanlarla çalışmaktadır.

Söylediğimiz Fiyatlar, Günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir. Çalışma Yerlerimizde Net Ödenmektedir. Vasıfsız bayanlar, (Garson, Barmeid ve Salon Hostesi Olarak Başvuru Yapabilir) Dans, İçin Eğitimlerimiz Vardır, Tarafımızdan Ücretsiz Verilir.. Detaylı bilgi verilecektir.

SEVGİLİ BAYAN ARKADAŞLAR**
GÜVENİLİR TEMİZ KALİTELİ MEKANIMIZDA ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ**
MENAJERLİK GÜVENCESİ İLE.
DENEYİM TECRÜBE ARANMAZ**
18 YAŞ ÜSTÜ MECBURİDİR**
KALACAK EV OTEL YEMEK MEKANIMIZA AİTTİR**
ARANAN İŞ KOLLARI..

KONS**
GARSON**
SANATÇI**
DANSÇI**
ORYANTEL**
BARMEİND**
SALON HOSTESLERİ***
FİYAT BİÇİMLENDİRMESİ**
SANATÇI 450**550**TL
DANSÇI*300**450 TL
ORYANTEL *250**400 TL
GARSON..100*150 TL
BARMEİND**100*150 TL
KONS 350*400*550 TL
YARICI*100* ARTI BOL YARISI
BOL FİYATLARI 30*60*90*120 TL DİR.

İŞ BİTİMİ PARANIZ CEBİNİZDE Kons iş ilanlari,Gazino iş ilanlari,Bayan Kons iş ilanları, Bayan Garson iş ilanları, Solist iş ilanları, Dansöz iş ilanları, Bayan Oryantal iş ilanları, Gazino iş ilanları, kons iş ilanları,istanbul Gazino iş ilanlari,Manisa Kons iş ilanlari